Return to site

LETNÉ REGIONÁLNE MAJSTROVSTVÁ

Tento rok sme opäť organizovali letné regionálne majstrovstvá dorasteniek. Z našich 8 štartujúcich dievčat sa najďalej, do štvrťfinále, prebojovala Kristína Kubalová. Jedno kolo vyhrali Lilien Kubalová a Simonka Novotná. Cez prvé kolo sa nepodarilo prejsť Nine Čaplovičovej, Alenke Uherčikovej, Simonke Ružičkovej, Miriam Morháčovej a Alexandre Capandovej. Vo štvorhre sa na treťom mieste umiestnili Lilien Kubalová s Ninou Čaplovičovou a Mirka Morháčová so svojou spoluhráčkou. Kika Kubalová obsadila 2. miesto vo štvorhre.

broken image
broken image
broken image

DETI DO 10 ROKOV

Dievčatá odohrali regionálne majstrovstvá v Novej Dubnici. Turnaja sa zúčastnila len Nikol Novotná. Vo dvojhre obsadila tretie miesto a vo štvorhre sa stala majsterkou regiónu spolu so svojou spoluhráčkou.

broken image
broken image

MLADŠIE ŽIACTVO
Mladší žiaci odohrali svoje regionálne majstrovstvá v Slovenskej Ľupči. Do finále vo dvojhre aj štvorhre sa prebojoval Jáchym Juríček. Viliam Vrábel sa dostal do štvrťfinále.

broken image
broken image

Mladšie žiačky odohrali svoje majstrovstvá v Banskej Bystrici. Turnaja sa zúčastnili 4 naše hráčky. Najďalej sa prebojovala Sara La Rosa, ktorá obsadila 3. miesto vo dvojhre. Do osemfinále sa dostali Anabela Šimová, Nikol Novotná a Nina Ukropová.

broken image

STARŠIE ŽIACTVO
Starší žiaci odohrali región v Ružomberku. Pavol Lisko sa stal majstrom regiónu vo dvojhre aj vo štvorhre. Jáchym Juríček vyhral jedno kolo. Richard Paluga a Alex Šlachta prehrali v prvom kole. Richard obsadil tretie miesto vo štvorhre.

Staršie žiačky hrali v Lieskovci. Najďalej sa prebojovala Lilien Kubalová, ktorá sa stala majsterkou regiónu vo dvojhre aj štvorhre, spolu s Ninou Čaplovičovou. Do štvrťfinále sa dostali Simonka Novotná, Alexandra Capandová, Nina Čaplovičová. Simonka Ružičková vyhrala jedno kolo. Simonka Novotná so spoluhráčkou obsadili tretiu priečku vo štvorhre.

broken image
broken image
broken image

DORASTENCI
Medzi dorastencami náš klub reprezentovali traja naši hráči. Ako siedmemu nasadenému sa Matúšovi Petráškovi podarilo vyhrať celé regionálne majstrovstvá vo dvojhre. Pavol Lisko vyhral jedno kolo. Richard Pleško prehral v úvodnom kole turnaja.