Return to site

Začiatok letnej sezóny 2022

Žilinským tenistom otvorila v sobotu 23.04.2022 letnú antukovú sezónu československá tenisová legenda , finalistka 2 x US Open, 2 x Australian Open, 9 x víťazka grandslamov vo štvorhre a 5 x v mixe , 4.hráčka sveta a 1. vo štvorhre, členka Svetovej tenisovej siene slávy Helena Suková. Cez víkend odohrali na našich dvorcoch svoje zápasy mladší žiaci , mladšie žiačky , dorastenky a dorastenci .

DUNAJSKÁ LUŽNÁ "D"

V Dunajskej Lužnej bojovali Simonka Ružičková a Lilien Kubalová. Simonka sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry a semifinále štvorhry. Lilien sa dostala do osemfinále vo dvojhre a vyhrala celý turnaj vo štvorhre.

DORAST

PIEŠŤANY J2

V Piešťanoch odohrali juniorský medzinárodný turnaj Andrej Kompiš a Michal Čurlej. Obaja prehrali v prvom kole kvalifikácie.

PETRŽALKA "D"

Miriam Morháćová sa prebojovala do osemfinále dvojhry a spolu s Barborkou Gargulákovou obsadili druhé miesto vo štvorhre.