Return to site

Celoštátne kolo detského Fed Cup-u

Tento rok nám na celoštátne kolo postúpilo jedno dievčenské družstvo. Dievčatá bojovali ako sa len dalo a nakoniec obsadili pekné 5. miesto. Dievčatá nazbierali veľa nových skúsenosti, zažili pekné štyri dni v Národnom tenisovom centre a dokonca sa stretli aj s našimi najlepšími slovenskými tenistami. V prvom kole zdolali TC Empire Trnava 3:2, v druhom kole nestačili na súperky z TJ Sokol Prešov 1/4. Takže sa prebojovali do boja o 5.-8. miesto. Prvý zápas vyhrali so Slávia STU Bratislava 4/1 a druhý zápas s TK Sparta Považská Bystrica 4/1. Takže obsadili konečné 5. miesto.

Mikuličková 6/0

Lujza Zimenová sa stala najbojovnejšou hráčkou turnaja. Keď za celý turnaj vyhrala skoro všetky zápasy vo dvojhre aj štvorhre a stratila najmenej gémov zo všetkých hráčok.

Nášmu hráčovi Matúšovi Petráškovi hosťujúcemu za TC Baseline Banská Bystrica sa spolu s tímom podarilo obhájiť titul z minulého roka. Gratulujeme.

Ďakujeme dievčatám, Matúšovi, rodičom a kapitánovi Mišovi Bačovi za super reprezentáciu nášho klubu.