Return to site

Turnaje počas prázdnin

Za posledné týždne sa u nás v klube odohralo množstvo zápasov a naši hráči odohrali veľa ďalších turnajov. V článku ponúkame prierez, ako sa všetkým darilo. 

M15 ŽILINA

Posledný turnaj, ktorý organizoval náš klub bol medzinárodný mužský 15 000 dolárový turnaj. Turnaja sa zúčastnilo veľa kvalitných hráčov z Česka, Rakúska, Nemecka, Francúzska, Maďarska, Španielska, Ruska, Švédska, Nórska, Litvy Argentíny, Chile... Víťazom sa stal Maďar Marozsan vo finále porazil Čilana Malla.  Vo štvorhre vyhral pár Navone a Valardo (Argentína, Taliansko) vo finále porazili pár Jerman, Pecak (Česko). Jediný, ktorý sa zúčastnil turnaja z našich hráčov bol Ivo Verčík, prehral v prvom kole kvalifikácie proti Nórovi 6/1 7/5. 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DRUŽSTIEV DORASTENIEK

Predošlý turnaj, ktorý sme organizovali boli Majstrovstvá Slovenska družstiev dorasteniek. Naše dorastenky sa prebojovali cez regionálne kolá na MSR. Tam obsadili pekné štvrté miesto. 

1. kolo: TK ŽILINA vs. TK Slávia SPU Nitra 3:2

Semifinále: TK ŽILINA vs. TK Love 4 tennis 2:5

O tretie miesto: TK ŽILINA vs. TK Kúpele Piešťany 0:7

STARŠIE ŽIACTVO "B"

Ďalší turnaj, ktorý sme v auguste organizovali je turnaj staršieho žiactva "B".  Turnaja sa zúčastnilo niekoľko našich hráčov. Matúš Petráško sa prebojovala ešte ako mladší žiak do semifinále vo dvojhre. Richard Pleško vyhral jedno kolo. Sebastián Kostolný a Kristián Žikla prehrali v úvodnom kole turnaja. Kristína Kubalová vyhrala 2 kolá. Alenka Uherčiková, Elizabeth Madarová, Júlia Májková a Miriam Morháčová prehrali v úvodnom kole. Vo štvorhre sa Kristína Kubalová umiestnila spolu so svojou spoluhráčkou a treťom mieste. 

DETI DO 10 ROKOV

KOŠICE

V Košiciach bojoval len Richard Paluga, obsadil pekné tretie miesto.