Return to site

J4 ŽILINA OPEN 2021

DORAST

MEDZINÁRODNÝ JUNIORSKÝ TURNAJ J4 ŽILINA OPEN 2021

Minulý týždeň sme organizovali medzinárodný juniorský turnaj. Turnaja sa zúčastnili hráči z Poľska, Česka, Maďarska, Rumunska, Rakúska, Ukrajiny, Ruska, Indie, Švajčiarska a Slovenska. Slovenská účasť bola asi 40 percentná a už v prvom kole bola väčšina hráčov Slovákov. Nakoniec boli aj obi dve dvojhrové finále aj dievčenské štvorhrové čisto slovenské. Chlapcov vyhral Alfréd Almasi (TK Love 4 tennis Bratislava) vo finále s Norbertom Marošíkom (LTC Lieskovský). Dievčatá vyhrala Sára Šarinová (TK Profitennis Academy Prešov) vo finále s Natáliou Koppovou (TK Tennis Fun Banská Bystrica). Štvorhru vyhrali Petra Janigova a Nina Kyseľová a chlapcov Radovan Michalik a Michal Krajčí. Najďalej sa z našich hráčov prebojovala Mia Chudejová, ktorá sa umiestnila na treťom mieste vo dvojhre. Ivo Verčík a Zuzana Vancelová sa prebojovali do štvrťfinále. Michal Čurlej vyhral jedno kolo. Barbora Garguláková prehrala v prvom kole kvalifikácie.

Vítazi a finalisti ITF J4 Žilina Open 2021

PIEŠŤANY "B"

V Piešťanoch sa najďalej prebojoval Michal Čurlej, dostal sa do finále turnaja. Ivo Verčík skončil vo štvrťfinále. Bratia Kompišovci prehrali v prvom kole. Ivo s Michalom obsadili tretie miesto vo štvorhre. 

NITRA "A"

Michal Čurlej sa prebojoval do semifinále. Andrej Kompiš a Zuzana Vancelová prehrali v úvodnom kole. Zuzana spolu so svojou spoluhráčkou vyhrali celú štvorhru. 

SPIŠSKÁ NOVÁ VES "C"

Andrej Kompiš sa prebojoval do semifinále. Tomáš Kompiš prehral v prvom kole. Spolu sa bratia prebojovali do finále štvorhry. 

DOSPELÍ

W60 OLOMOUC

Ingrid Vojčináková bojovala na 60 tisícovom medzinárodnom ženskom turnaji. Vyhrala dve kolá v kvalifikácii nad Slovinkou a Holanďankou, vo finále kvalifikácie nestačila na Američanku a prehrala 0/6 3/6.

W15 VEJLE, DÁNSKO