Return to site

Viaceré turnaje v rukách našich zverencov

Deti do 8 rokov

Sofia Koščová bojovala na turnaji detí do 8 rokov. Získala pekné druhé miesto.

Majstrovstvá regiónu detí do 10 rokov

V Slovenskej Ľupči organizovali Majstrovstvá regiónu detí do 10 rokov. Matúš Petráško dominoval chlapčenským pavúkom a vyhral celý turnaj vo dvojhre. Lujza Zimenová zase dominovala dievčenským pavúkom, kde taktiež celý turnaj vyhrala. Matúš Petráško a Sebko Kostolný vyhrali celý turnaj vo štvorhre. Lujza Zimenová spolu so svojou spoluhráčkou vyhrali celú štvorhru. Takže prvenstvá Žilinčanov pre dvojhru aj štvorhru. Sebko Kostolný sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry a Alenka Uherčiková prehrala v úvodnom kole turnaja a získala tretie miesto vo štvorhre.

Mladšie žiactvo "D"

V Prešove organizovali turnaj mladšieho žiactva karegórie "D". Eli Madarová celý turnaj vo dvojhre vyhrala. Jelka Čerňanová prehrala v prvom kole. Vo štvorhre Eli spolu s Jelkou obsadili druhé miesto.

Mladšie žiactvo "D"

V Ružomberku bojovali viacerí naši zverenci. Medzi chlapcami sa najlepšie umiestnil Kristián Žikla, ktorému sa podarilo získať tretie miesto vo dvojhre. Adam Frátrik sa prebojoval do štvrťfinále a Richard Pleško prehral v prvom kole. Medzi dievčatami štartovalo až 5 našich hráčok. Mirka Morháčová a Kristínka Kubalová sa prebojovali do štvrťfinále. Jelka Čerňanová, Paulínka Čajková a Eli Madarová prehrali v prvom kole. Eli a Kristínka sa prebojovali do semifinále štvorhry. Riškovi a Adamovi sa tiež podarilo získať tretie miesto vo štvorhre.

Dorast "A"

V Prievidzi sa uskutočnil turnaj kategórie "A". Medzi chlapcami štartovali Ivo Verčik, Filip Fajth, Mazák Maxim. Ivo skrečoval a Maxim prehral v prvom kole. Filip jedno kolo vyhral, potom však nestačil na svojho súpera. Medzi dievčatami Alexandra Barčíková a Zuzana Vancelová vyhrali jedno kolo. Barbora Garguláková prehrala v úvodnom kole.

Dorast D

V Kysuci sa niekoľko našich hráčov zúčastnilo turnaja kategórie "D". Filip Fajth sa prebojoval do semifinále dvojhry. Matúš Dubeň a Tomáš Kompiš sa dostali do štvrťfinále. Lukáš Kličimunka prehral v prvom kole.