Return to site

Zápasy, ktoré odohrali naši hráči

MEDZINÁRODNÉ TURNAJE

MIA CHUDEJOVÁ

Mia sa zúčastnila viacerých medzinárodných ženských turnajoch v Egypte (W15), Slovinsku (W15) a Českej republike (W60). Na 15 000 dolárových turnajoch nestačila na súperky v prvom kole hlavnej súťaže. Na 60 000 dolárovom turnaji prehrala v prvom kole v kvalifikácii. Mii momentálne patrí 1389 miesto vo WTA rebríčku vo dvojhre a 1711 miesto WTA rebríčku vo štvorhre.

INGRID VOJČINÁKOVÁ

Ingrid sa takisto zúčastnila niekoľkých ženských turnajov v Egypte (W15) a 3 turnaje Rakúsku (W15, W25, W25). Na 15 000 dolárovom turnaji v rakúskom Annenheime sa Inga prebojovala do štvrťfinále vo dvojhre hlavnej súťaže. V Egypte porazila Miu v prvom kole 3/6 6/2 6/1, potom nestačila na talianskú súperku. Na 25 000 dolárových turnajoch v Rakúsku sa Inge nepodarilo prejsť cez kvalifikáciu vo dvojhre. Vo štvorhre sa Ingrid najviac darilo v Annenheime, keď sa spolu so svojou spoluhráčkou dostali až do finále. Inge momentálne patrí 929 miesto vo WTA rebríčku vo dvojhre a 607 miesto vo štvorhre.

IVO VERČÍK

Ivo sa zúčastnil dvoch mužských 25 000 dolárových medzinárodných turnajov v Českej republike. Na oboch turnajoch sa mu nepodarilo prejsť cez prvé kolo v kvalifikácii.

TEJT 2 U12, ALIBABA CUP 2022

Na medzinárodnom turnaji v Humennom do 12 rokov sa zúčastnili tri naše hráčky. Simonka Novotná vyhrala 2 zápasy v skupine. Alexandra Capandová prehrala všetky zápasy v skupine a Lilien Kubalová vyhrala jeden zápas vo svojej skupine. Ani jednej to nestačilo na postup do hlavného pavúka.

SLOVENSKÉ TURNAJE

MLADŠIE ŽIACTVO

MORAVSKÝ SVATÝ JUR "D"

Na turnaji bojovala len Simonka Ružičková. Prvý zápas vyhrala a v druhom musela skrečovať.