Return to site

Zápasy, ktoré odohrali naši hráči

MEDZINÁRODNÉ TURNAJE

MIA CHUDEJOVÁ

Mia sa zúčastnila viacerých medzinárodných ženských turnajoch v Egypte (W15), Slovinsku (W15) a Českej republike (W60). Na 15 000 dolárových turnajoch nestačila na súperky v prvom kole hlavnej súťaže. Na 60 000 dolárovom turnaji prehrala v prvom kole v kvalifikácii. Mii momentálne patrí 1389 miesto vo WTA rebríčku vo dvojhre a 1711 miesto WTA rebríčku vo štvorhre.

INGRID VOJČINÁKOVÁ

Ingrid sa takisto zúčastnila niekoľkých ženských turnajov v Egypte (W15) a 3 turnaje Rakúsku (W15, W25, W25). Na 15 000 dolárovom turnaji v rakúskom Annenheime sa Inga prebojovala do štvrťfinále vo dvojhre hlavnej súťaže. V Egypte porazila Miu v prvom kole 3/6 6/2 6/1, potom nestačila na talianskú súperku. Na 25 000 dolárových turnajoch v Rakúsku sa Inge nepodarilo prejsť cez kvalifikáciu vo dvojhre. Vo štvorhre sa Ingrid najviac darilo v Annenheime, keď sa spolu so svojou spoluhráčkou dostali až do finále. Inge momentálne patrí 929 miesto vo WTA rebríčku vo dvojhre a 607 miesto vo štvorhre.

broken image

IVO VERČÍK

Ivo sa zúčastnil dvoch mužských 25 000 dolárových medzinárodných turnajov v Českej republike. Na oboch turnajoch sa mu nepodarilo prejsť cez prvé kolo v kvalifikácii.

TEJT 2 U12, ALIBABA CUP 2022

Na medzinárodnom turnaji v Humennom do 12 rokov sa zúčastnili tri naše hráčky. Simonka Novotná vyhrala 2 zápasy v skupine. Alexandra Capandová prehrala všetky zápasy v skupine a Lilien Kubalová vyhrala jeden zápas vo svojej skupine. Ani jednej to nestačilo na postup do hlavného pavúka.

SLOVENSKÉ TURNAJE

MLADŠIE ŽIACTVO

MORAVSKÝ SVATÝ JUR "D"

Na turnaji bojovala len Simonka Ružičková. Prvý zápas vyhrala a v druhom musela skrečovať.

STARŠIE ŽIACTVO

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA

Na MSR v Piešťanoch bojoval medzi staršími žiakmi len jeden náš hráč, Matúš Petráško. Matúš sa vo dvojhre prebojoval do osemfinále a vo štvorhre sa mu podarilo obsadiť miesto vice-majstra spolu so svojim spoluhráčom. Medzi staršími žiačkami sa na turnaj prebojovali Lujza Zimenová a Kristína Kubalová. Lujza sa prebojovala do štvrťfinále vo dvojhre. Kristína prehrala v úvodnom kole turnaja.

broken image

DOSPELÍ

Majstrovstvá regiónu

Ivo Verčík sa prebojoval do finále. Michal Čurlej skončil v semifinále. Andrej Kompiš sa prebojoval do osemfinále. Peter Uherčik a Matúš Dubeň prehrali v úvodnom kole turnaja. Andrejovi sa spolu so spoluhráčom podarilo vybojovať druhé miesto vo štvorhre. Medzi ženami bojovala len Terezka Zelinová, prehrala v úvodnom kole.

DRUŽSTVÁ

DETSKÝ DAVIS CUP A FED CUP OBLASTNÉ KOLO

DAVIS CUP 

TK ŽILINA "A" vs TK SPARTA POVAŽSKÁ BYSTRICA 4/1

TK ŽILINA "A" vs. TK TENIS CENTRIM BOJNICE 3/0

TK ŽILINA "A" vs. TK HRADOVÁ LUČENEC 3/0

broken image

TK ŽILINA "B" vs. TK RUŽOMBEROK 5/0

TK ŽILINA "B" vs. TC BASELINE BANSKÁ BYSTRICA 5/0

TK ŽILINA "B" vs. LIESKOVSKÝ LTC "B" 4/1

broken image

TK ŽILINA "C" vs. TK BANÍK PRIEVIDZA 4/1

TK ŽILINA "C" vs. TK HRIŇOVÁ 5/0

TK ŽILINA "C" vs. TKM MARTIN 0/3

broken image

DIEVČATÁ

TK ŽILINA "A" vs. TA M. RYŠAVÉHO BOJNICE "B" 5/0

TK ŽILINA "A" vs. FRESH CLUB ZVOLEN 5/0

TK ŽILINA "A" vs. MATCPOINT TENNIS CLUB PÚCHOV 4/1

TK ŽILINA "A" vs. TA EDMUND PAVLÍK B. BYSTRICA "A" 4/1

broken image

TK ŽILINA "B" vs. TK SPARTA POVAŽSKÁ BYSTRICA 0/5

TK ŽILINA "B" vs. TK MŠK ŽIAR NAD HRONOM 4/1

TK ŽILINA "B" vs. LIESKOVSKÝ LTC "A" 1/4

TK ŽILINA "B" vs. TA EDMUND PAVLÍK B. BYSTRICA "B" 4/1

TK ŽILINA "C" vs. TA M. RYŠAVÉHO BOJNICE "A" 0/5

TK ŽILINA "C" vs. TK ZZO ČADCA "B" 4/1

TK ŽILINA "C" vs. TC BASELINE BANSKÁ BYSTRICA 0/5

TK ŽILINA "C" vs. LIESKOVSKÝ LTC "B" 0/5

STARŠÍ ŽIACI

TK ŽILINA vs. ŠK PEPAS SLOVENSKÁ ĽUPČA 4:2

broken image

STARŠIE ŽIAČKY

TK ŽILINA "A" vs. TA M. RYŠAVÉHO BOJNICE 4/3

broken image

TK ŽILINA "B" vs. TK NOVÁ DUBNICA 5/2

broken image

DORASTENKY

TK ŽILINA vs. TK TENNIS FUN BANSKÁ BYSTRICA 0/7

broken image

TK ŽILINA vs. TK BANÍK PRIEVIDZA 7/0

broken image

TK ŽILINA vs. TK HRIŇOVÁ 4/3

broken image

DORASTENCI

TK ŽILINA vs. LIESKOVKÝ TENISOVÝ KLUB LTC 2/5

broken image

MUŽI

TK ŽILINA "A" vs. TK KÚPELE PIEŠŤANY 3/4

broken image

TK ŽILINA "A" vs. ŠALA 2/5

broken image

TK ŽILINA "B" vs. TK RELAX LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 4/2

broken image

ŽENY

TK ŽILINA "B" vs. ZLATÉ MORAVCE 1/5

broken image

TK ŽILINA "B" vs. TK KÚPELE PIEŠŤANY "B" 1/5

broken image