Return to site

Zápasy, ktoré odohrali naši hráči

MEDZINÁRODNÉ TURNAJE

MIA CHUDEJOVÁ

Mia sa zúčastnila viacerých medzinárodných ženských turnajoch v Egypte (W15), Slovinsku (W15) a Českej republike (W60). Na 15 000 dolárových turnajoch nestačila na súperky v prvom kole hlavnej súťaže. Na 60 000 dolárovom turnaji prehrala v prvom kole v kvalifikácii. Mii momentálne patrí 1389 miesto vo WTA rebríčku vo dvojhre a 1711 miesto WTA rebríčku vo štvorhre.

INGRID VOJČINÁKOVÁ

Ingrid sa takisto zúčastnila niekoľkých ženských turnajov v Egypte (W15) a 3 turnaje Rakúsku (W15, W25, W25). Na 15 000 dolárovom turnaji v rakúskom Annenheime sa Inga prebojovala do štvrťfinále vo dvojhre hlavnej súťaže. V Egypte porazila Miu v prvom kole 3/6 6/2 6/1, potom nestačila na talianskú súperku. Na 25 000 dolárových turnajoch v Rakúsku sa Inge nepodarilo prejsť cez kvalifikáciu vo dvojhre. Vo štvorhre sa Ingrid najviac darilo v Annenheime, keď sa spolu so svojou spoluhráčkou dostali až do finále. Inge momentálne patrí 929 miesto vo WTA rebríčku vo dvojhre a 607 miesto vo štvorhre.

IVO VERČÍK

Ivo sa zúčastnil dvoch mužských 25 000 dolárových medzinárodných turnajov v Českej republike. Na oboch turnajoch sa mu nepodarilo prejsť cez prvé kolo v kvalifikácii.

TEJT 2 U12, ALIBABA CUP 2022

Na medzinárodnom turnaji v Humennom do 12 rokov sa zúčastnili tri naše hráčky. Simonka Novotná vyhrala 2 zápasy v skupine. Alexandra Capandová prehrala všetky zápasy v skupine a Lilien Kubalová vyhrala jeden zápas vo svojej skupine. Ani jednej to nestačilo na postup do hlavného pavúka.

SLOVENSKÉ TURNAJE

MLADŠIE ŽIACTVO

MORAVSKÝ SVATÝ JUR "D"

Na turnaji bojovala len Simonka Ružičková. Prvý zápas vyhrala a v druhom musela skrečovať.

STARŠIE ŽIACTVO

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA

Na MSR v Piešťanoch bojoval medzi staršími žiakmi len jeden náš hráč, Matúš Petráško. Matúš sa vo dvojhre prebojoval do osemfinále a vo štvorhre sa mu podarilo obsadiť miesto vice-majstra spolu so svojim spoluhráčom. Medzi staršími žiačkami sa na turnaj prebojovali Lujza Zimenová a Kristína Kubalová. Lujza sa prebojovala do štvrťfinále vo dvojhre. Kristína prehrala v úvodnom kole turnaja.

DOSPELÍ

Majstrovstvá regiónu

Ivo Verčík sa prebojoval do finále. Michal Čurlej skončil v semifinále. Andrej Kompiš sa prebojoval do osemfinále. Peter Uherčik a Matúš Dubeň prehrali v úvodnom kole turnaja. Andrejovi sa spolu so spoluhráčom podarilo vybojovať druhé miesto vo štvorhre. Medzi ženami bojovala len Terezka Zelinová, prehrala v úvodnom kole.

DRUŽSTVÁ

DETSKÝ DAVIS CUP A FED CUP OBLASTNÉ KOLO

DAVIS CUP 

TK ŽILINA "A" vs TK SPARTA POVAŽSKÁ BYSTRICA 4/1

TK ŽILINA "A" vs. TK TENIS CENTRIM BOJNICE 3/0

TK ŽILINA "A" vs. TK HRADOVÁ LUČENEC 3/0

TK ŽILINA "B" vs. TK RUŽOMBEROK 5/0

TK ŽILINA "B" vs. TC BASELINE BANSKÁ BYSTRICA 5/0

TK ŽILINA "B" vs. LIESKOVSKÝ LTC "B" 4/1

TK ŽILINA "C" vs. TK BANÍK PRIEVIDZA 4/1

TK ŽILINA "C" vs. TK HRIŇOVÁ 5/0

TK ŽILINA "C" vs. TKM MARTIN 0/3

DIEVČATÁ

TK ŽILINA "A" vs. TA M. RYŠAVÉHO BOJNICE "B" 5/0

TK ŽILINA "A" vs. FRESH CLUB ZVOLEN 5/0

TK ŽILINA "A" vs. MATCPOINT TENNIS CLUB PÚCHOV 4/1

TK ŽILINA "A" vs. TA EDMUND PAVLÍK B. BYSTRICA "A" 4/1

TK ŽILINA "B" vs. TK SPARTA POVAŽSKÁ BYSTRICA 0/5