Return to site

Ďalšie turnaje sezóny za nami

Minulý víkend sme organizovali turnaj detí do 10 rokov. Turnaja sa zúčastnilo 8 našich chlapcov a 6 dievčat. Na stupeň víťazov sa dostali dvaja chlapci, Michael Šustek a Jáchym Juríček, ktorí obsadili tretie miesto vo dvojhre hlavného pavúka. Bruno Podhradský vyhral jedno kolo. Lukáš Majcher, Richard Hančin, Lukáš Holinec, Edo Fabrici a Viliam Vrábel prehrali v úvodnom kole turnaja hlavného pavúka. Títo chlapci si následne zahrali ešte pavúka útechy, všetci prehrali v prvom kole okrem Lukáša Holinca, ktorý obsadil tretie miesto v úteche.

Medzi dievčatami sa najďalej prebojovala len osemročná Nikol Novotná, ktorá sa dostala do štvrťfinále. Do osemfinále sa dostala Sara La Rosa. Ukropová Nina, Vnuková Stella, Šimová Anabela a Janáková Zoe prehrali v úvodnom kole turnaja a tak si zahrali súťaž útechy. Anabela obsadila druhé miesto, Zoe sa prebojovala do štvrťfinále, Stella prehrala v prvom kole.

MLADŠIE ŽIACTVO

PIEŠŤANY "A"

V Piešťanoch bojovali 4 naši hráči. Lilien Kubalová sa prebojovala do osemfinále vo dvojhre a Richard Paluga vyhral jedno kolo. Simonka Novotná, Filip Reynolds prehrali v úvodnom kole v dvojhrovom pavúku. Simonke Novotnej sa podarilo získať tretie miesto vo štvorhre spolu so svojou spoluhráčkou.

TRNAVA "B"

V Trnave bojovali traja naši hráči. Medzi chlapcami bojoval len Richard Paluga, ktorý obsadil pekné tretie miesto vo dvojhre a vyhral celý turnaj vo štvorhre. Simonka Novotná obsadila tretie miesto vo dvojhre a druhé miesto vo štvorhre. Lilien Kubalová vyhrala jedno kolo vo dvojhre a obsadila tretie miesto vo štvorhre a Alexandra Capandová prehrala v prvom kole turnaja vo dvojhre.

 

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ "D"

V Liptovskom Mikuláši bojovali štyria naši hráči. Sofia Koščová, Peter Uherčik a Lilien Šmáriková prehrali v úvodnom kole turnaja. Amia Holienková vyhrala jedno kolo.

STARŠIE ŽIACTVO

OBERPULLENDORF

Matúš Petráško a Lujza Zimenová bojovali na medzinárodnom turnaji v Rakúsku. Matúš prehral v prvom kole v hlavnej súťaži proti Rakúšanovi 2/6 1/6. Lujze sa podarilo obsadiť pekné druhé miesto vo dvojhre hlavného pavúka. Vo finále prehrala s českou hráčkou 4/6 0/6. Matúš aj Lujza sa prebojovali do štvrťfinále vo štvorhre. Matúšovi patrí momentálne 256. priečka medzinárodného rebríčka do 14 rokov a Lujze 134.

NOVÁ BAŇA "C"

Na turnaji hrali 4 Žilinčanky a tri z nich sa vylosovali hneď na seba. Alenka Uherčiková porazila v prvom kole Simonku Ružičkovú a potom prehrala s Miriam Morháčovou. Mirka potom ďalšie kolo tiež prehrala. Rebeka Mikuličková prehrala v prvom kole. Mirka spolu so svojou spoluhráčkou celý turnaj vo štvorhre vyhrala. Alenka so svojou spoluhráčkou skončili tretie.

PÚCHOV "C"

V Púchove bojoval len Richard Pleško, obsadil tretie miesto aj vo dvojhre aj vo štvorhre.

POPRAD "D"

V Poprade odohrali turnaj Alenka Uherčiková a Simonka Ružičková. Simonka vyhrala jedno kolo a potom prehrala s Alenkou. Alenka sa prebojovala do štvrťfinále. Vo štvorhre obsadili spolu tretie miesto.

DORAST

PREŠOV "A"

Andrej Kompiš prehral v úvodnom kole. Maxim Mazák vyhral jedno kolo potom prehral.

RUŽOMBEROK "B"

Na turnaji v Ružomberku bojovali len Michal Čurlej a Andrej Kompiš. Michal vyhral jedno kolo, následne zápas skrečoval. Andrej sa dostal do osemfinále.

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK