Return to site

Ďalšie turnaje za nami

Posledné dní boli pre našich hráčov opäť rušné. Minulý víkend aj tento víkend sa odohralo množstvo zápasov družstiev. Všetky výsledky nájdete nižšie. Tento víkend sa hral Detský Davis Cup a Fed Cup, kde štartovalo 8 našich tímov, takisto nájdete výsledky nižšie. A naši hráči sa zúčastnili niekoľko národných a medzinárodných turnajov. 

JEDNOTLIVCI

TURNAJE DETÍ DO 10 ROKOV

SLOVENSKÁ ĽUPČA

Na turnaji štartovalo viacero našich dievčat, Nina Čaplovičová a Lilien Kubalová obsadili druhé miesto v skupinách a prebojovali sa do hlavného pavúka. Celý turnaj sa podarilo vyhrať Nine. Lilien sa prebojovala do štvrťfinále. Zoe Janáková, Sofia Ružičková a Sára La Rosa sa neprebojovali do hlavného pavúka cez skupiny, obsadili tretie miesto v skupine a zahrali si útechu. Zoe skončila tretia v úteche a Sofia a Sára sa v úteche dostali do štvrťfinále. 

PEZINOK

V Pezinku bojoval len Jáchym Juríček, prebojoval sa do štvrťfinále. 

TRNAVA

V Trnave bojoval RIchard Paluga, ktorý prehral v úvodnom kole turnaja. 

MLADŠIE ŽIACTVO

TEJT 2 HUMENNÉ

V Humennom organizovali medzinárodný turnaj do 12 rokov. Medzi dievčatami štartovala Lujza Zimenová a Simona Novotná. Lujza sa cez skupiny prebojovala do hlavnej súťaže a obsadila pekné druhé miesto na turnaji, vo finále prehrala s francúzskou hráčkou. Vo štvorhre obsadila Lujza so spoluhráčkou tretie miesto. Simonka sa cez skupiny nedostala do hlavnej súťaže. V skupine vyhrala jeden zápas. 

PARTIZÁNSKE