Return to site

Ďalšie turnaje za nami

Posledné dní boli pre našich hráčov opäť rušné. Minulý víkend aj tento víkend sa odohralo množstvo zápasov družstiev. Všetky výsledky nájdete nižšie. Tento víkend sa hral Detský Davis Cup a Fed Cup, kde štartovalo 8 našich tímov, takisto nájdete výsledky nižšie. A naši hráči sa zúčastnili niekoľko národných a medzinárodných turnajov. 

JEDNOTLIVCI

TURNAJE DETÍ DO 10 ROKOV

SLOVENSKÁ ĽUPČA

Na turnaji štartovalo viacero našich dievčat, Nina Čaplovičová a Lilien Kubalová obsadili druhé miesto v skupinách a prebojovali sa do hlavného pavúka. Celý turnaj sa podarilo vyhrať Nine. Lilien sa prebojovala do štvrťfinále. Zoe Janáková, Sofia Ružičková a Sára La Rosa sa neprebojovali do hlavného pavúka cez skupiny, obsadili tretie miesto v skupine a zahrali si útechu. Zoe skončila tretia v úteche a Sofia a Sára sa v úteche dostali do štvrťfinále. 

PEZINOK

V Pezinku bojoval len Jáchym Juríček, prebojoval sa do štvrťfinále. 

TRNAVA

V Trnave bojoval RIchard Paluga, ktorý prehral v úvodnom kole turnaja. 

MLADŠIE ŽIACTVO

TEJT 2 HUMENNÉ

V Humennom organizovali medzinárodný turnaj do 12 rokov. Medzi dievčatami štartovala Lujza Zimenová a Simona Novotná. Lujza sa cez skupiny prebojovala do hlavnej súťaže a obsadila pekné druhé miesto na turnaji, vo finále prehrala s francúzskou hráčkou. Vo štvorhre obsadila Lujza so spoluhráčkou tretie miesto. Simonka sa cez skupiny nedostala do hlavnej súťaže. V skupine vyhrala jeden zápas. 

PARTIZÁNSKE

V Partizánskom na turnaji triedy "D" bojovalo viacero našich hráčov. Simonke Novotnej sa podarilo prebojovať do semifinále dvojhry a spolu so svojou spoluhráčkou získali druhé miesto vo štvorhre. Alexandra Capandová a Rebeka Mikuličková prehrali v úvodnom kole turnaja. Z chlapcov štartoval len Filip Reynolds, prehral v úvodnom kole turnaja. 

MLADŠÍ DORAST

Na Majstrovstvách Slovenska mladšieho dorastu v Trnave štartoval Andrej Kompiš, vyhral jedno kolo, potom narazil na neskoršieho víťaza turnaja. Vo štvorhre sa prebojoval do štvrťfinále spolu so svojim spoluhráčom. 

DORAST

J4 BISTRITA, RUMUNSKO

Mia Chudejová bojovala na medzinárodnom juniorskom turnaji v Rumunsku. Prehrala s rumunskou hráčkou v prvom kole. Vo štvorhre sa prebojovala do finále turnaja. 

ŽENY 

Ingrid Vojčináková bojovala na dvoch ženský medzinárodných turnajoch v Portugalsku. Na prvom 25 000 dolárovom sa dostala cez dve kolá kvalifikácie do hlavnej súťaže, tam potom prehrala s francúzskou hráčkou v troch setoch. Na druhom turnaji, tiež 25 000 dolárovom, prehrala v prvom kole hlavnej súťaže. 

DRUŽSTVÁ

DETSKÝ DAVIS CUP A FED CUP DO 10 ROKOV, REGIONÁLNE KOLO

V Davis Cupe nám štartovali 4 chlapčenské tímy. 3 tímy sa umiestnili na druhom mieste v tabuľke a postupujú na regionálne kolo a jeden tím skončil 4.

TK ŽILINA "A" 2. miesto

Richard Paluga, Michael Šustek, Patrik Sádecky

TK ŽILINA "B", 2. miesto

Fehér Lukáš, Šlachta Gregor a Podhradský Bruno

TK ŽILINA "C", 2. miesto

Juríček Jáchym, Holinec Lukáš, Maar Jakub

TK Žilina "D", 4. miesto

Jacura Filip, Vrábel Viliam

Medzi dievčatami nám štartovali tiež 4 tímy. 3 tímy sa umiestnili na postupových priečkách na regionálne kolo, jeden tím skončil 4.

TK ŽILINA "A", 1. miesto

Nina Čaplovičová, Lilien Kubalová

TK ŽILINA "B", 2. miesto

Koščová Sofia, Klieštiková Petra, Ružičková Sofia