Return to site

 

 

 

 

 

Turnaje jednotlivcov

 

 

Predošlý víkend sme organizovali turnaj detí do 10 rokov a posledný víkend turnaj detí do 8 rokov. Na oboch turnajoch sme mali veľa našich detí, čo nás veľmi teší. 

SÚŤAŽE JEDNOTLIVCOV

DETI DO 10 ROKOV

V chlapčenskej kategórií vyhral turnaj Richard Paluga. Medzi dievčatami vyhrala Alexandra Janošková (Sparta Považská Bystrica).Z našich hráčok  sa najďalej prebojovala Lilien Kubalová, obsadila pekné tretie miesto. Nina Čaplovičová a Petra Klieštiková sa prebojovali do štvrťfinále. Zoe Janáková a Sára La Rosa vyhrali jedno kolo. Sofia Ružičková a Nela Podhradská prehrali v úvodnom kole. Patrik Sádecký a Filip Jacura sa dostali do štvrťfinále chlapčenského pavúka. Lukáš Holinec a Bruno Podhradský vyhrali jedno kolo. Viliam Vrábel, Lukáš Fehér, Michael Šustek, Karol Orlovský a Jáchym Juríček prehrali v úvodnom kole turnaja a zahrali si útechu. V chlapčenskej úteche si finále zahrali dvaja Žilinčania Jáchym Juríček a Michael Šustek, víťazom sa stal Jáchym. 

DETI DO 8 ROKOV

Deti hrali zmiešaný turnaj, takže chlapci aj dievčatá hrali proti sebe. Najprv si deti odohrali skupiny, prví dvaja postupovali do hlavného pavúka. Druhí dvaja umiestnení v skupine postupovali do útechy. Celého hlavného pavúka sa podarilo vyhrať Brunovi Podhradskému. Dvaja semifinalisti boli tiež naši hráči Gregor Šlachta a Nikol Novotná. Útechu vyhrala Anabela Šimová. Do hlavného pavúka sa tiež prebojovali Stella Vnuková a Viliam Vrábel. V úteche bojoval aj Richard Hančin, ktorý sa umiestnil na treťom mieste. Lukáš Holínec nepostúpil cez skupiny. Z 5 možných výherných trofeji na turnaji, štyri išli našim hráčom. 

MLADŠIE ŽIACTVO

PIEŠTANY "A"

V Piešťanoch organizovali turnaj mladšieho žiactva kategórie "A". Matúš Petráško celým turnajom dominoval a vyhral aj dvojhru aj štvorhru. Sebastián Kostolný sa prebojoval do osemfinále. Lujza Zimenová sa prebojovala do finále a obsadila pekné druhé miesto vo dvojhre a prvé miesto vo štvorhre. Medzi dievčatami ďalej hrali Alenka Uherčiková, ktorá sa prebojovala do osemfinále. Simonka Novotná a Ružičková vyhrali jedno kolo. Alexandra Capandová prehrala v prvom kole. 

TRNAVA "B"