Return to site

 

 

 

 

 

 

Sezóna pokračuje

 

 

 

 

 

 

Za posledné dva týždne sme v našom klube organizovali turnaj dorastu kategórie "B" a prvé letné sústredenie.

DORAST "B" YONEX CUP

Medzi dorastencami sa najďalej podarilo prebojovať Ivovi Verčíkovi, ktorý obsadil pekné druhé miesto vo dvojhre. Michal Čurlej a Andrej Kompiš sa prebojovali do osemfinále. Maxim Mazák a Tomáš Kompiš sa prebojovali cez prvé kolo turnaja. Ivo s Michalom vyhrali celý turnaj vo štvorhre. Medzi dievčatami bojovali len Miriam Morháčová a Kristína Kubalová. Kristína sa prebojovala do osemfinále ešte len ako prvý rok staršia žiačka. Miriam prehrala v prvom kole. 

J4 ROTTERDAM, HOLANDSKO

Mia Chudejová odohrala turnaj v Holandsku. Vo dvojhre sa prebojovala do štvrťfinále a vo štvorhre sa jej podarilo vyhrať celý turnaj spolu s holandskou spoluhráčkou. 

J5 ALT ELTRAA, RAKÚSKO

Zuzana Vancelová bojovala na medzinárodnom juniorskom turnaji v Rakúsku. V hlavnej súťaži sa jej podarilo prebojovať do štvrťfinále cez dve rakúske hráčky, potom nestačila na Poľku a prehrala v dvoch setoch. 

STARŠIE ŽIACTVO

PREŠOV "A"

V Prešove bojoval len Richard Pleško, prehral v prvom kole turnaja. 

SKALICA "B"

Na turnaji v Skalici bojovala Kristína Kubalová. Vo dvojhre sa prebojovala do štvrťfinále a vo štvorhre vyhrala celý turnaj so svojou spoluhráčkou. 

RUŽOMBEROK "D"

V Ružomberku vyhrala celý turnaj Kristína Kubalová. Do semifinále sa prebojovala Elizabeth Madarová. Miriam Morháčová a Júlia Májková sa prebojovali do štvrťfinále. Júlia spolu s Kristínou vyhrali celý turnaj vo štvorhre. Miriam so svojou spoluhráčkou a Elizabeth so spoluhráčkou, obsadili tretie miesto. 

NOVÁ DUBNICA "D"

V Dubnici potvrdila svoju rolu favoritky, ako prvá nasadená, Kristína Kubalová, celý turnaj opäť vyhrala aj vo dvojhre aj štvorhre. Miriam Morháčová vyhrala jedno kolo. Júlia Májková prehrala v prvom kole. 

LEVOČA "C"

Na turnaji v Levoči bojovali Jela Čerňanová, ktorá prehrala v prvom kole a Júlia Májková, ktorá jedno kolo na turnaji vyhrala. 

MLADŠIE ŽIACTVO

KVALIFIKAČNÉ SKUPINY NA MAJSTROVSTVÁ EURÓPY DRUŽSTIEV

Matúš Petráško a Lujza Zimenová sa zúčastnili reprezentačných kvalifikačných zápasov družstiev na Majstrovstvá Európe. Chlapci do 12 rokov bojovali v Česku. Prvý zápas proti Turecku vyhrali, potom dva zápasy proti Poľsku a Česku prehrali a nekvalifikovali sa do finálovej skupiny ME. Dievčatá vyhrali všetky zápasy a postupujú medzi 8 najlepších tímov. Dievčatá odohrali kvalifikačné zápasy v Taliansku a porazili Talianky, Portugalky a Fínky. 

LIESKOVEC "B"

Na turnaji v Lieskovskom bojovalo niekoľko našich hráčov. Alenka Uherčiková sa prebojovala do štvrťfinále. Sebastián Kostolný, Simona Novotná, Rebeka Mikuličková a Alexandra Capandová, všetci prehrali v prvom kole turnaja. 

PRIEVIDZA "C"

Rebeka Mikuličková sa dostala do štvrťfinále a Alexandra Capandová prehrala v prvom kole. 

DETI DO 10 ROKOV

TOPOĽČANY

V Topolčanoch odohrali turnaj detí do 10 rokov. Nina Čaplovičová skončila tretia v tabuĺke a bojovala o 9-16. miesto, prehrala v prvom kole. Zoe Janáková skončila 4 v tabuľke. 

BRATISLAVA

V Bratislave bojovala len Sofia Ružičková, prehrala v prvom kole hlavného pavúka aj útechy. 

ZLATÉ MORAVCE

V Zlatých Moravciach sa Lilien Kubalová, Sofia Koščová a Richard Paluga prebojovali do štvrťfinále. Sára La Rosa prehrala v prvom kole a následne vyhrala súťaž útechy.