Return to site

Naše hráčky bojovali na niekoľkých medzinárodných turnajoch aj počas lock down-u

Mia Chudejová, momentálne hráčka na 317 mieste medzinárodného juniorského rebríčka, bojovala na niekoľkých medzinárodných juniorských a ženských turnajoch. 

Mia hrala na troch juniorských turnajoch v Turecku, dva v Antalyi a jeden v Istanbule. Na oboch turnajoch v Antalyi prehrala v úvodnom kole hlavnej súťaže. V Istanbule sa jej podarilo vyhrať jedno kolo, kde zdolala tureckú hráčku, potom nestačila na Švajčiarku. 

Mia takisto bojovala aj na ženských turnajoch. Boli to pre ňu prvé skúsenosti na medzinárodnom ženskom okruhu. Na ženskom medzinárodnom rebričku, ITF, Mia figuruje na 1784 mieste. Mia bojovala na dvoch medzinárodných ženských turnajoch v Bratislave. Vo svojej úvodnej premiére v ženskom tenise sa jej podarilo prebojovať cez kvalifikáciu až do druhého kola v hlavnej súťaži. Na druhom turnaji prehrala v úvodnom kole kvalifikácie. 

broken image

Ingrid Vojčináková, súčasne hráčka 1197 miesta na medzinárodnom ženskom rebríčku WTA a 519 miesto na medzinárodnom ženskom ITF rebríčku. Ingrid bojovala na troch ženských turnajoch v Tunise a jeden vo Veľkej Británii. Na posledných dvoch turnajoch v Tunise prehrala v úvodnom kole kvalifikácie dvojhry. Na treťom turnaji vyhrala jedno kolo v kvalifikácii. Vo Veľkej Británii sa prebojovala do hlavnej súťaže, kde však nestali na francúzsku hráčku a prehrala v úvodnom kole.  Ingrid štartovala aj na ženskom turnaji v Bratislave vo štvorhrovom pavúku, kde sa prebojovala až do semifinále. 

broken image

Zuzana Vancelová, súčasne na 1182 mieste na juniorskom medzinárodnom rebríčku, bojovala na dvoch turnajoch v Poľsku a na jednom turnaji v Srbsku. Na prvom turnaji v poľskom Szczecine sa jej podarilo prebojovať cez kvalifikáciu a v prvom kole hlavnej súťaže prehrala s Poľkou. Vo štvorhre sa spolu so svojou poľskou spoluhráčkou dostali do semifinále. 

Na druhom turnaji v Poľsku prehrala v úvodnom  kole hlavnej súťaže proti českej hráčke.  Na poslednom turnaji v Srbsku vyhrala dve kolá v kvalifikácii a potom nestačila na srbskú hráčku.