Return to site

Naši zverenci opäť zbierali body

Medzinárodný turnaj J5 Slovenská Ľupča

V Slovenskej Ľupči organizovali medzinárodný turnaj do 18 rokov kategórie J5. Medzi našimi zverencami nakoniec štartovali len traja Mia Chudejová, Ivo Verčík a Tereza Zelinová. Ivo a Mia prehrali v úvodnom kole v kvalifikácii. Tereza vyhrala prvé kolo, v nasledujúcom kole kvalifikácie však prehrala. Mia sa prebojovala až do finále štvorhry a spolu so svojou spoluhráčkou získali pekné druhé miesto, kde vo finále prehrali tesne 10:8 v rozhodujúcom tiebreaku.

broken image

Medzinárodný ženský 25 000 dolárový turnaj

Ingrid Vojčináková bojovala na ženskom 25 000 dolárovom turnaji v Leipzigu. V prvom kole kvalifikácie nestačila na uzbeckú súperku a prehrala 4/6 2/6.

Dorast "B"

V Prešove organizovali dorastenecký turnaj kategórie B. Z našich hráčov tam štartovali 3 dievčatá a 1 chlapec. Alexandra Barčíková a Zuzana Vancelová sa prebojovali medzi štyri najlepšie a obsadili tak obidve tretie miesto. Barbora Garguláková prehrala v prvom kole turnaja. Zuzana získala aj tretie miesto vo štvorhre a Alexandra sa umiestnila na druhom mieste vo štvorhre. Filip Fajth vyhral prvé kolo, potom nestačil na súpera v ďalšom kole.

broken image
broken image

Dorast "B"

Zuzana Vancelová a Tereza Zelinová bojovali na turnaji dorastu v Dúbravke. Zuzka sa prebojovala medzi prvé tri najlepšie. Terezka sa dostala do štvrťfinále. Medzi chlapcami štartovali Filip Fajth, Ivo Verčík a Matúš Dubeň. Filip aj Ivo vyhrali jedno kolo a Matúš prehral v prvom kole turnaja.

broken image

Staršie žiactvo "B"

V Piešťanoch organizovali turnaj staršieho žiactva kategórie "B". Andrej Kompiš sa prebojoval do semifinále dvojhry a finále štvorhry. Nina Surovčíková prehrala v prvom kole turnaja.

broken image

Staršie žiačky "D"

V Kysuckom Novom Meste bojovali naše staršie žiacky. Nina Suorvčíková vyhrala celý turnaj vo dvojhre. Sofia Portašíková a Lea Miháliková prehrali v prvom kole turnaja.

Staršie žiactvo "A"

Andrej Kompiš sa na turnaji v Prievidzi prebojoval až do semifinále dvojhry. Nina Surovčíková sa dostala do štvrťfinále.

broken image

Mladšie žiactvo "D"

V Dubnici organizovali turnaj mladšieho žiactva kategórie "D". Medzi dievčatami sa najďalej prebojovali Kristína Kubalová a Eli Madarová, ktoré získali pekné tretie miesto vo dvojhre a spolu získali aj prvé miesto vo štvorhre. Júlia Májková a Nina Švábiková sa prebojovali do štvrťfinále. Miriam Morháčová vyhrala prvé kolo. Jela Čerňanová prehrala úvodné kolo turnaja.

broken image

Chlapci do 10 rokov Banská Bystrica