Return to site

Sezóna napreduje

ŽILINA "B"
Cez víkend sme organizovali turnaj dorasteniek kategórie "B". Medzi našimi hráčkami sa turnaja zúčastnili Kristína Kubalová a Miriam Morháčová. Vyžrebovali sa na seba hneď v prvom kole. Vyhrala Kristína, no ďalšie kolo tiež prehrala. Turnaj vyhrala Beláňová Ela (TK Jednotka Bratislava) aj vo dvojhre aj vo štvorhre spolu s Borguľovou Sandrou (TC Baseline BB).

DETI DO 10 A 8 ROKOV

PIEŠŤANY
Viliam Vrábel odohral turnaj v Piešťanoch, prebojoval sa do štvrťfinále vo dvojhre.

TRNAVA
Na turnaji deti do 8 rokov bojoval Radko Paluga, v skupine vyhral jeden zápas a dva prehral a obsadil tretie miesto v skupine. Nela Šváňová prehrala v prvom kole v hlavnom pavúku aj v úteche.

TOPOĽČANY
Anabela Šimová bojovala na turnaji v Topoľčanoch. V skupine sa umiestnila na druhom mieste, potom v baráži o postup do hlavného pavúka prehrala.

MLADŠIE ŽIACTVO

BOHUNICE "C"
Na turnaji bojoval Jáchym Juríček, vyhral dve kolá vo dvojhre, následne prehral s druhým nasadeným.

LIESKOVEC "A"
Na turnaji triedy "A" sa Richard Paluga prebojoval do štvrťfinále vo dvojhre a obsadil druhé miesto vo štvorhre spolu so svojim spoluhráčom.

PIEŠŤANY "B"
V Piešťanoch odohral turnaj Jáchym Juríček. Vo dvojhre prehral v úvodnom kole turnaja a v štvorhre sa mu so spoluhráčom podarilo obsadiť tretie miesto.

LIESKOVEC "B"
Nine Čaplovičovej sa podarilo prebojovať do semifinále vo dvojhre a vyhrali celý turnaj vo štvorhre. Lilien Kubalová sa prebojovala do štvrťfinále vo dvojhre a obsadila tretie miesto vo štvorhre.

MICHALOVCE "A"
Lilien Kubalová sa prebojovala do štvrťfinále a vo štvorhre obsadila tretie miesto. Nina Čaplovičová prehrala v prvom kole turnaja.