Return to site

Výsledky turnajov

Dermapoint Cup Žilina 2019

Od utorka sme v našom klube organizovali turnaj Dermapoint Cup Žilina 2019, kategórie "A" mladších žiakov. Z našich hráčov štartovali 3 chlapci a 4 dievčatá. Najďalej sa prebojovala Kristínka Kubalová, ktorá vybojovala postup prvým kolom, potom však nestačila na svoju staršiu súperku. Elizabeth Madarová, Miriam Morháčová, Nina Švábiková, Samuel Tabačiar, Richard Pleško a Kristián Žikla všetci ako prvý rok mladší žiaci neprešli cez svojho súpera v úvodnom kole turnaja.

Dvojhra

Chlapčenskú kategóriu vyhral D. Balaščák (Tenisová akadémia Prešov) a druhý skončil F. Poklemba (TK Tennis Classic Bratislava).

Na treťom mieste sa umiestnili P. Bíly (TC Empire Trnava) a D. Bairo (TC Empire Trnava)

Dievčenskú kategóriu vyhrala N. Kročková (TC Empire) a druhé miesto získala L. Tóth (TKM Betliar).

Tretie miesto obsadili S. Kašťáková (TC Empire Trnava) a S. Depešová (TK Kúpele Piešťany).