Return to site

Výsledky zápasov družstiev

25.5. a 26.5. 

 

 

Muži TK ŽILINA "A"

Muži TK ŽILINA "A" vs. TK JEDNOTKA BRATISLAVA 6:1

DVOJHRA:
Filip Fajth 6/0 6/0

Dominik Filípek 6/0 6/0

Ivo Verčík 6/2 7/6

Michal Bača 6/0 6/1

Peter Bača 6/4 6/2

ŠTVORHRA:
Bača P., Bača M. - 6/3 6/3

Fajth, Filípek - 4/6 4/6

Muži TK ŽILINA "B"

Muži TK ŽILINA "B" vs. DuTaF Sport Dubnica n/V. 3:3 (8/7 na sety)

DVOHRA:

Federič 6/2 6/0

Šúty 6/4 2/6 2/6

Uherčik 6/1 3/6 6/4

Muráň 6/4 1/6 2/6

ŠTVORHRA:

Federič, Uherčik 6/1 6/1

Muráň, Truchlík 0/6 4/6

Ženy TK ŽILINA "B" 

Ženy TK ŽILINA "B" vs. MŠK Poprad-Tatry 1:5

DVOJHRA:
Natália Bašťovanská 0/6 0/6

Barbora Garguláková 2/6 5/7

Zuzana Vancelová 3/6 0/6

Sara Dudová 0/6 0/6

ŠTVORHRA:
Dudová, Bašťovanská - 1/6 0/6
Garguláková, Vancelová - 6/7 6/3 10/8

Starší žiaci TK ŽILINA 

Starší žiaci TK ŽILINA vs. TK BANÍK PRIEVIDZA 2:5

DVOJHRA:
Richard Pleško - 6/4 6/2
Adam Frátrik - 1/6 1/6

Kristián Žikla - 2/6 6/3 6/2

Adam Gira - 0/6 1/6

Tomáš Kucharčík 0/6 0/6

ŠTVORHRA:

Frátrik, Tabačiar - 0/6 2/6

Žikla, Gira 2/6 1/6

Staršie žiačky TK ŽILINA "A"

Staršie žiačky TK ŽILINA "A" vs. LIESKOVSKÝ TENISOVÝ KLUB LTC 7:0

DVOJHRA:
Sofia Portašíková - 6/1 6/1

Ema Maníková - 6/1 6/2
Barbora Garguláková - 6/0 6/0

Petra Janigová - 6/1 6/0

Emma Filipková - 6/0 6/0

ŠTVORHRA:
Janigová, Maníková - 6/0 6/0
Filipková, Portašíková - 6/2 6/3

Deti do 10 rokov zmiešané "A"

Deti do 10 rokov zmiešané "A" vs. TC BASELINE B. BYSTRICA "A" 6:0

DVOJHRA:
Peter Uherčik - 7/5

Filip Reynolds - 6/0

Sebastián Kostolný - 6/0
Matúš Petráško - 6/2

ŠTVORHRA:
Reynolds, Uherčik - 6/1

Petraško, Kostolný - 6/0

Deti do 10 rokov zmiešané "B" 

Deti do 10 rokov zmiešané "B" vs. TK RUŽOMBEROK 6:0

DVOJHRA:

Alexandra Capandová - 6/1

Nina Čaplovičová - 6/0

Rebeka Mikuličková - 6/0

Nina Seduchová - 6/3


ŠTVORHRA:

Capandová, Čaplovičová - 6/0

Mikuličková, Seduchová - 6/1

Staršie žiačky TK ŽILINA "A" vs. TK ŽILINA "B"

Staršie žiačky TK ŽILINA "A" vs. TK ŽILINA "B" 5:2

DVOJHRA:
Sofia Portašíková - Miriam Morháčová 6/0 6/3

Ema Maníková - Kristína Kubalová 6/0 6/3
Barbora Garguláková - Kristína Kucbelová 6/3 6/2
Petra Janigová - Nina Surovčíková 6/1 6/1

ŠTVORHRA:

Janigová, Maníková - Morháčová, Kubalová 6/0 6/1

Filipková, Portašíková - Svitková, Kucbelová 4/6 6/7

Ženy TK ŽILINA "A"

Ženy TK ŽILINA "A" vs. TK KÚPELE PIEŠŤANY "B" 5:1

DVOJHRA:
Alexandra Barčíková - 6/1 6/4

Tereza Zelinová - 6/3 6/4
Mia Chudejová - 6/0 6/1

Laura Duhl - 6/0 4/6 3/6

ŠTVORHRA:

Duhl, Chudejová - 6/4 7/5
Barčíková, Zelinová - 6/0 6/3

Staršie žiačky TK ŽILINA "B"

Staršie žiačky TK ŽILINA "B" vs. TK TENNis FUN B. BYSTRICA 2:5
DVOJHRA:
Miriam Morháčová -6/1 6/2
Kristína Kubalová - 2/6 2/6
Kristína Kucbelová - 3/6 1/6
Sofia Svitková - 6/4 6/4
Nina Surovčíková- 6/0 6/1

ŠTVORHRA:
Surovčíková, Svitková - 3/6 0/6
Kucbelová, Kubalová - 1/6 1/6

Chlapci do 10 rokov TK ŽILINA

Chlapci do 10 rokov TK ŽILINA vs. TK KNM 6:0

DVOJHRA:

Filip Vilček - 6/3

Alex Šlachta - 6/1

Jakub Jadlovský - 6/4

Richard Paluga - 7/6

ŠTVORHRA:

Paluga, Jadlovský - 6/4

Šlachta, Vilček - 6/2

Dievčatá do 10 rokov TK ŽILINA 

Dievčatá do 10 rokov TK ŽILINA vs. TK KNM "B" 6:0

DVOJHRA:
Martina Kysucká - 6/0

Ella Valková - 6/0

Lilien Šmáriková - 6/0

Simona Novotná - 6/1

ŠTVORHRA:
Kysucká, Valková - 6/1

Novotná, Šmáriková - 6/0

Dorastenci TK ŽILINA "A"

Dorastenci TK ŽILINA "A" vs. TK NOVÁ DUBNICA 0:7

DVOJHRA:

Daniel Štilla - 1/6 1/6

Matúš Dubeň - 0/6 0/6

Richard Mucha - 1/6 2/6

Filip Fajth - 0/6 3/6

Dominik Filípek - 0/6 1/6

 

ŠTVORHRA:
Mucha, Dubeň - 0/6 1/6

Fajth, Štilla - 0/6 0/6

Dorastenky TK ŽILINA "A"

Dorastenky TK ŽILINA "A" vs. ŠK PEPAS SLOVENSKÁ ĽUPČA 5:2
DVOJRHA:
Zuzana Vancelová - 1/0 skr.

Alexandra Barčíková - 2/6 6/1 4/6
Tereza Zelinová - 6/3 6/7 4/6

Emma Filipková - 6/0 6/1
Mia Chudejová - 6/0 6/1

ŠTVORHRA:

Chudejová, Filipková - 6/0 6/0
Zelinová, Vancelová - 4/0 skr.

Dorastenky TK ŽILINA "B" 

Dorastenky TK ŽILINA "B" vs. LIESKOVSKÝ TENISOVÝ KLUB LTC "A" 0:7
DVOJHRA:
Sofia Portašíková - 1/6 0/6
Ema Maníková - 1/6 0/6
Nina Surovčíková - 1/6 1/6
Sofia Svitková - 0/6 1/6
Sara Dudová 1/6 1/6

ŠTVORHRA:

Svitková, Maníková - 2/6 3/6
Dudová, Portašíková - 1/6 1/6

Mladšie žiačky TK ŽILINA "A"

Mladšie žiačky TK ŽILINA "A" vs. TC BASELINE BANSKÁ BYSTRICA 3:4

DVOJHRA:
Nina Švábiková - 2/6 1/6

Elizabeth Madarová 3/6 7/5 6/3
Kristína Kubalová - 6/3 7/5
Júlia Májková - 4/6 0/6

Timea Chabadová - 4/6 2/6

ŠTVORHRA:

Chabadová, Májková - 7/5 6/3
Kubalová, Švábiková - 3/6 2/6

Mladšie žiačky TK ŽILINA "B" 

Mladšie žiačky TK ŽILINA "B" vs. ŠK SPARTAN PÚCHOV 3:3 (sety 6:6, hry 45:39)
DVOJHRA:
Paulína Čajková - skr.
Jela Čerňanová - 4/6 1/6

Dominika Šandorová - 1/6 2/6
Miriam Morháčová - 6/1 6/2

ŠTVORHRA:

Čajková, Reynolds - 0/6 1/6

Čerňanová, Morháčová - skr.

Dorastenci TK ŽILINA "B"

Dorastenci TK ŽILINA "B" vs. TKM MARTIN 3:3 (sety 6:6, hry 49:42)

DVOJHRA:
Tomáš Kucharčík - 6/1 6/0
Erik Moravčík - 6/0 6/4

Lukáš Kličimunka - 2/6 2/6

Andrej Kompiš - 0/6 2/6

ŠTVORHRA:

Kucharčík, Moravčík - 6/0 6/1
Kličimunka, Kompiš - 3/6 4/6

Mladší žiaci TK ŽILINA

Mladší žiaci TK ŽILINA vs. TK SPARTA POVAŽSKÁ BYSTRICA "A" 0:7

DVOJHRA:
Richard Pleško - 3/6 2/6

Adam Frátrik - 2/6 2/6
Samuel Tabačiar - 0/6 1/6
Richard Herman - 0/6 1/6
Kristián Žikla - 0/6 1/6

ŠTVORHRA:
Žikla, Herman - 4/6 1/6

Tabačiar, Pleško - 0/6 2/6

Deti do 8 rokov zmiešané TK ŽILINA "B"

Skupina:

Deti do 8 rokov zmiešané TK ŽILINA "B" vs. TK Púchov 5:0

Deti do 8 rokov zmiešané TK ŽILINA "B" vs. TK KNM 5:0

Semifinále:

Deti do 8 rokov zmiešané TK ŽILINA "B" vs. OZ ŠK Odema Púchov 5:0

Finále:

Deti do 8 rokov zmiešané TK ŽILINA "B" vs. TK Banská Bystrica "C" 3:2

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK