• TURNAJE

    TK Žilina každoročne organizuje množstvo turnajov pre rôzne vekové kategórie a výkonnostnú úroveň hráčov.

    Ani tento rok nebudú chýbať turnaje tej najvyššej kategórie organizované pod záštitou Medzinárodnej tenisovej federácie ITF.

    Termín

    15. - 19 December 2018

     

    12. - 15. Január 2019

     

    26. - 29. Január 2019

     

    18. - 21. Máj 2019

     

    27. - 31. Máj 2019

     

    22. - 23. Jún 2019

    9. - 13. Júl 2019

     

    20. - 23. Júl 2019

    24. - 27. Júl 2019

     

    06. - 11. August 2019

    08. - 10. September 2019

    Kategória

    Halové regionálne majstrovstvá

    ml. žiačky

    Halové MSR

    mladšie dorastenky

    Turnaje triedy B

    dorastenky

    Letné regionálne majstrovstvá

    staršie žiačky

    Letné MSR

    dorast

     

    Turnaj detí do 10 rokov

    Turnaje triedy A

    mladšie žiactvo

    Turnaje triedy B

    staršie žiactvo

    Turnaje triedy B

    dorast

    Medzinárodný juniorský turnaj ITF 4 dorast

    Turnaj detí do 10 rokov

  • Rozpis zápasov družstiev

    Aj tento rok sa naši hráči a hráčky budú usilovať o čo najlepšie umiestnenie v súťaži družstiev. Príď sa pozrieť a podporiť ich.

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Bača Peter

    2. Bača Michal

    3. Verčík Ivo

    4. Kališ Branislav

    5. Vidovenec Tomáš

    6. Filípek Dominik

    7. Fajth Filip

    8. Dubeň Matúš

    9. Malovík Boris

    10. Kompiš Tomáš

    11. Mucha Richard

    12. Federič Matej

     

    kapitán:

    1. Kališ Branislav

    2. Bača Michal

     

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Muráň Maroš

    2.Trúchlik Slavomír

    3. Uherčik Peter

    4. Sipták Andrej

    5. Šúty Mário

    6. Kompiš Tomáš

    7. Gavlák Michal

    8. Fajth Filip

    9. Kličimunka Lukáš

    10. Mucha Richard

    11. Štilla Daniel

    12. Federič Matej

     

    kapitán:

    Uherčik Peter

    Kompiš Marián

    Súpiska:

    Hráčky:
    1. Vojčináková Ingrid

    2. Madelíková Kateřina

    3. Duhl Laura

    4. Chudejová Mia

    5. Hanuliaková Dominika

    6. Zelinová Tereza

    7. Maliňák Lucia

    8. Barčíková Alexandra

    9. Vancelová Zuzana

    10. Dudová Sára

    11. Balus Irina

     

    Kapitán:

    1. Matlák Pavol

    2. Zelina Richard

    3. Blaško Anton

     

     

    Súpiska:

    Hráčky:

    1. Zelinová Tereza

    2. Maliňák Lucia

    3. Barčíková Alexandra

    4. Dudová Sára

    5. Vancelová Zuzana

    6. Balus Irina

    7. Bajáková Petra

    8. Garguláková Barbora

    9. Svitková Sofia

    10. Bašťovanská Natália

     

    kapitán:

    1. Zelina Richard

    2. Duda Patrik

    3. Garguláková Magdaléna

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Filípek Dominik

    2. Filipko Adam

    3. Fajth Filip

    4. Kompiš Tomáš

    5. Mucha Richard

    6. Dubeň Matúš

    7. Kompiš Andrej

    8. Ondruš Tomáš

    9. Kličimunka Lukáš

    10. Štilla Daniel

    11. Kucharčík Tomáš

    12. Moravčík Erik

     

    Kapitán:

    1. Mucha Viliam

    2. Kompiš Marián

    3. Dubeň Marián

    4. Kličimunka Juraj

    5. Moravčík Peter

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Dubeň Matúš

    2. Kompiš Andrej

    3. Kličimunka Lukáš

    4. Štilla Daniel

    5. Ondruš Tomáš

    6. Moravčík Erik

    7. Kucharčík Tomáš

    8. Čierny Michal

    9. Gira Adam

     

    Kapitán:

    1. Dubeň Marián

    2. Moravčik Peter

    3. Kompiš Marián

    4. Kličimunka Juraj

    Súpiska:

    Hráčky:

    1. Chudejová Mia

    2. Filipková Emma

    3. Maliňák Lucia

    4. Zelinová Tereza

    5. Barčíková Alexandra

    6. Vancelová Zuzana

    7. Miháliková Lea Mária

    8. Zimenová Sára

     

    Kapitán:

    1. Matlák Pavol

    2. Zelina Richard

    3. Blaško Anton

    Súpiska:

    Hráčky:

    1. Dudová Sára

    2. Garguláková Barbora

    3. Svitková Sofia

    4. Bajáková Petra

    5. Surovčíková Nina

    6. Maníková Ema

    7. Portašíková Sofia

     

    Kapitán:

    1. Garguláková Magdaléna

    2. Svitok Jozef

    3. Duda Patrik

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Kucharčík Tomáš

    2. Čierny Michal

    3. Gira Adam

    4. Šupica Jozef

    5. Žikla Kristián

    6. Tabačiar Samuel

    7. Frátrik Adam

    8. Pleško Richard

    9. Kmetík Jozef

    10. Kondrlík Daniel

     

    Kapitán:

    1. Čierny Ivan

    2. Žiklová Viera

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Filipková Emma

    2. Balus Irina

    3. Janigová Petra

    4. Garguláková Barbora

    5. Maníková Ema

    6. Portašíková Sofia

    7. Miháliková Lea Mária

     

    Kapitán:

    1. Garguláková Magdaléna

    2. Blašková Veronika

    3. Kališ Branislav

    Súpiska:

    Hráčky:

    1. Surovčíková Nina

    2. Svitková Sofia

    3. Zimenová Sára

    4. Kucbelová Kristína

    5. Májková Júlia

    6. Kubalová Kristína

    7. Madárová Elizabeth

    8. Švábiková Nina

    9. Morháčová Miriam

    10. Šandorová Dominika

     

    Kapitán:

    1. Svitok Jozef

    2. Májková Gabriela

    3. Kubala Branislav

     

     

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Žikla Kristián

    2. Šupica Jozef

    3. Herman Richard

    4. Tabačiar Samuel

    5. Frátrik Adam

    6. Pleško Richard

    7. Kmetík Jozef

    8. Kondrlík Daniel

     

    Kapitán:

    1. Herman Miloš

    2. Žiklová Viera

    3. Voltman Ivan

     

    Súpiska:

    Hráčky:

    1. Kucbelová Kristína

    2. Zimenová Sára

    3. Chabadová Timea

    4. Májková Júlia

    5. Kubalová Kritstína

    6. Madárová Elizabeth

    7. Švábiková Nina

    8. Morháčová Miriam

    9. Šandorová Dominika

    10. Čajková Paulína

    11. Hanuliaková Dominika

    12. Reynolds Natália

     

    kapitán:

    1. Májková Gabriela

    2. Kubala Branislav

    Súpiska:

    Hráčky:

    1. Madarová Elizabeth

    2. Švábiková Nina

    3. Morháčová Miriam

    4. Šandorová Dominika

    5. Čerňanová Jela

    6. Čajková Paulína

    7. Reynolds Natália

    8. Hanuliaková Dominika

     

    Kapitán:

    1. Šandor Michal

    2. Čajková Paulína

    3. Reynolds Katarína

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Petráško Matúš

    2. Zimenová Lujza

    3. Kostolný Sebastián

    4. Reynolds Filip

    5. Paluga Richard

    6. Novotná Simona

    7. Uherčik Peter

     

    Kapitán:

    1. Kostolný Peter

    2. Petraško Vladimír

    3. Reynolds Katarína

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Uherčiková Alena

    2. Seduchová Nina

    3. Mikuličková Rebeka

    4. Čaplovičová Nina

    5. Capandová Alexandra

    6. Kubena Michal

    7. Jadlovský Jakub

    8. Šmáriková Lilien

    9. Poláková Alžbeta

     

    Kapitán:

    1. Seduch Igor

    2. Čaplovič Ján

    3. Uherčik Peter

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Paluga Richard

    2. Jadlovský Jakub

    3. Uherčik Peter

    4. Medvecký Adam

    5. Šlachta Alex

    6. Buczacki Andrej

    7. Kubena Michal

    8. Ďuračik Kristián

    9. Vilček Filip

     

    Kapitán:

    1. Uherčik Peter

    2. Medvecký Ján

    3. Šlachta Vladimír

    Súpiska:

    Hráčky:

    1. Novotná Simona

    2. Šmáriková Lilien

    3. Valková Ella

    4. Ružičková Simona

    5. Capandová Alexandra

    6. Janovcová Lujza

    7. Křížová Nikol

    8. Kadlecová Ema

    9. Kubalová Lilien

    10. Majbíková Sára

    11. Čellarová Lucia

    12. Kysucká Martina

     

    Kapitán:

    1. Novotný Dalibor

    2. Ružička Peter

    3. Kříž Lukáš

    4. Kadlec Martin

    5. Kubala Miroslav

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Čaplovičová Nina

    2. Paluga Richard

    3. Kubalová Lilien

    4. Klieštiková Petra

    5. Fehér Lukáš

    6. Jacura Filip

    7. Holinec Lukáš

     

    Kapitán:

    1. Čaplovič Ján

    2. Kubala Miroslav

    Súpiska:

    Hráči:

    1. Koščová Sofia

    2. Šustek Michal

    3. Ružičková Sofia

    4. Holienková Amia

    5. Orlovský Karol

    6. Podhradská Nela

     

    Kapitán:

    1. Koščo Andrej

    2. Ružička Peter

    3. Holienka Ľubomír

  • Letné detské sústredenia

    6. ročník

    I. TERMÍN: 1. -5.7. 2019

    II. TERMÍN: 29.7. - 2.8.2019

    CENA: 135 €

    ČAS: 8:00 - 16:00

    KONTAKT

    veronikablaskova78@gmail.com

    +421 904 110 348

  • KLUBOVÉ AKCIE

    Akcie v našom klube počas sezóny 2018

    SSE Turnaj zamestnanci

    2.Jún 2018

     

    VIP Turnaj SSE

    14.Jún 2018

    All Posts
    ×