INDIVIDUÁLNE A TÍMOVÉ ÚSPECHY 2022
Lujza Zimenová
2. v ročníku
víťaz dvojhra (A)
finále štvorhra (A)
finále ETA U14 dvojhra
Matúš Petráško
3. v ročníku
víťaz dvojhra (B)
víťaz štvorhra (A)
Richard Paluga
4. v ročníku
SF MR dvojhra
finále MR štvorhra
SF dvojhra (A)
Lilien
Kubalová
4. v ročníku
SF MR dvojhra
8ka dvojhra U14
Mia
Chudejová
5. v ročníku
WTA 842
8ka, W15
Ivo Verčík
6. v ročníku
víťaz dvojhra (A)
finále dvojhra (B)
SF štvorhra (B)
Nina Čaplovičová
8. v ročníku
SF MR dvojhra
víťaz MR štvorhra
SF dvojhra (A)
Kristína
Kubalová
10. v ročníku
SF MR dvojhra
víťaz MR štvorhra
finále dvojhra (D)
Simona Novotná
10. v ročníku
SF MR dvojhra
víťaz MR štvorhra
finále dvojhra (D)
Michal Čurlej
14. v ročníku
SF dvojhra (A)
víťaz MR dvojhra
víťaz MR štvorhra
STARŠIE ŽIAČKY
MAJSTERKY SLOVENSKA
Kubalová, Zimenová, Farkašová, Morháčová, Tatierská, Uherčiková
MLADŠIE
ŽIAČKY
5. miesto MSR
Novotná, Ružičková, Capandová, Kubalová, Čaplovičová, Koščová
EXTRALIGA
ŽENY
6. miesto
Vojčináková, Chudejová, Marušinová, Mandelíková, Janigová, Šulcová, Stanová, Pucková
I.LIGA
MUŽI
3. miesto
Oravec, Verčík, Čurlej, Mydla, Kompiš, Mazák, Bača, Kališ
DETSKÝ FED CUP
6. miesto
La Rosa, janáková, Šimová, Novotná
DETSKÝ DAVIS CUP
6. miesto
Juríček, Šustek, Šlachta, Podhradský, Vrábel, Holinec
ÚSPECHY 2019
Alexandra Barčíková
Majstrovstvá Slovenska ml. dorastu
Štvorhra 1. miesto
Mia Chudejová
Majstrovstvá Slovenska do 18
Dvojhra 3. miesto
Štvorhra 2.miesto
Mia Chudejová
Majstrovstvá Slovenska ml.dorastu
Dvojhra 3. miesto
Ingrid Vojčináková
ITF Ženský 15 000 dolárový turnaj
Štvorhra 1. miesto
Ingrid Vojčináková
Univerzitné Majstrovstvá Veľkej Británie
Dvojhra 1. miesto
Štvorhra 1. miesto
Tímová súťaž 1. miesto
Ivo Verčík
Majstrovstvá Slovenska ml. dorastu
Dvojhra 3. miesto
Štvorhra 1. miesto
Mia Chudejová
Majstrovstvá Slovenska dorasteniek
Štvorhra 1. miesto
Kristína Kubalová
Mladšie žiactvo "C"
Dvojhra 3. miesto
Štvorhra 2. miesto
Elizabeth Madarová
Mladšie žiactvo "C"
Štvorhra 2. miesto
S. Novotná
S. Ružičková
Turnaj deti do 10
Útecha 1. miesto
Útecha 2. miesto
Turnaj deti do 10 rokov
Matuš Petráško 1. miesto
Sebastián Kostolný 2. miesto
Filip Reynolds 3. miesto
Richard Paluga 1. miesto útecha
Adam Medvecký 2. miesto útecha
Alenka Uherčiková
Turnaj deti do 10 rokov
Dvojhra 3. miesto
Kristína Kubalová
Turnaj kategórie D ml. žiačky
Dvojhra 2. miesto
Rebeka Mikuličková
Turnaj deti do 10 rokov
Dvojhra 3. miesto
Matúš Petráško
Turnaj deti do 10 rokov
Dvojhra 1. miesto
Júlia Májková
Turnaj kategórie D ml. žiačky
Štvorhra 1. miesto
Alenka Uherčiková
Turnaj deti do 10 rokov
Dvojhra 2. miesto
Sebastián Kostolný
Turnaj deti do 10 rokov
Dvojhra 2. miesto
Filip Reynolds
Turnaj deti do 10 rokov
Dvojhra 3. miesto
Barbora Garguláková
Staršie žiačky C
Dvojhra 3. miesto
Richard Paluga
Turnaj deti do 8 rokov
Dvojhra 1. miesto
Alenka Uherčíková
Turnaj kategórie deti do 10 roko
Dvojhra 3. miesto
Kristína Kubalová, Miriam Morháčová
Turnaj kategórie D ml. žiačky
Štvorhra 3. miesto
Kristína Kubalová
Turnaj kategórie D ml. žiačky
Dvojhra 3. miesto
Sára Zimenová
Majstrovstvá regiónu ml. žiačok
Dvojhra 2. miesto
Štvorhra 1. miesto
Alexandra Barčíková
Majstrovstvá regiónu dorasteniek
Dvojhra 3. miesto
Andrej Kompiš
Majstrovstvá regiónu st. žiakov
Dvojhra 3. miesto
Štvorhra 2. miesto
Mia Chudejová
Majstrovstvá regiónu žien
Dvojhra 2. miesto
ÚSPECHY DRUŽSTIEV 2019
Staršie žiačky
3. miesto Majstrovstvá Slovenska družstiev
Mladšie žiačky
4. miesto Majstrovstvá Slovenska družstiev
Dorastenky
5. miesto Majstrovstvá Slovenska družstiev
Fed Cup do 10 rokov
5. miesto celoštátne kolo
Fed Cup do 8 rokov
1. miesto v regióne
Fed Cup do 8 rokov
2. miesto v regióne
TK Žilina © 2017