DRUŽSTVÁ 2019
Ženy TK ŽILINA A
I.liga 2. miesto na SR
Vojčináková Ingrid, Madeliková Kateřina, Duhl Laura, Chudejová Mia, Zelinová Tereza, Maliňák Lucia, Barčíková Alexandra, Vancelová Zuzana, Dudová Sára, Balus Irina
Ženy TK Žilina B
II. liga 3. miesto v tabuľke A na SR
Zelinová Tereza, Maliňák Lucia, Barčíková Alexandra, Dudová Sára, Vancelová Zuzana, Balus Irina,Bajáková Petra, Garguláková Barbora, Svitková Sofia, Bašťovanská Natália
Muži TK ŽILINA A
I. liga 7. miesto na SR
Bača P. , Bača M.,Verčik, Kališ, Vidovenec, Filípek, Fajth, Dubeň, Malovík, Kompiš, Mucha, Federič
Muži TK ŽILINA B
III. trieda A 2. miesto v regióne
Muráň Maroš, Truchlík Slavomír, Uherčík Peter, Sipták Andrej, Šutý Mário, Kompiš Tomáš, Gavlák Michal, Fajth Filip, Kličimunka Lukáš, Mucha Richard, Štilla Daniel, Federič Matej
Dorastenky TK ŽILINA A
5. miesto Majstrovstvá Slovenska družstiev, 1. miesto v regióne
Chudejová Mia, Filipková Ema, Maliňák Lucia, Slabá Natália, Zelinová Tereza, Barčíková Alexandra, Vancelová Zuzana, Mihaliková Lea, Zimenová Sára
Dorastenky TK ŽILINA B
I. trieda, 3. miesto v regióne
Dudová Sára, Garguláková Barbora, Svitková Sofia, Bajáková Petra, Surovčíková Nina, Maníková Ema, Portašíková Sofia
Dorastenci TK ŽILINA A
I. trieda, 4. miesto v regióne
Filípek Dominik, Filipko Adam, Fajth Filip, Kompiš Tomáš, Mucha Richard, Dubeň Matúš, Kompiš Andrej, Ondruš Tomáš, Kličimunka Lukáš, Štilla Daniel, Kucharčík Tomáš, Moravčík Erik
Dorastenci TK ŽILINA B
II. trieda - A, 3. miesto v regióne
Dubeň Matúš, Kompiš Andrej, Kličimunka Lukáš, Štilla Daniel, Ondruš Tomáš, Moravčík Erik, Kucharčík Tomáš, Čierny Michal, Gira Adam
Staršie žiačky TK ŽILINA A
3. miesto na Majstrovstvách Slovenska družstiev, 1. miesto v regióne
Filipková Emma, Balus Irina, Janigová Petra, Garguláková Barbora, Maníková Ema, Portašíková Sofia, Miháliková Lea Mária
Staršie žiačky TK ŽILINA B
I.trieda, 3. miesto v regióne
Surovčíková Nina, Svitková Sofia, Zimenová Sára, Kucbelová Kristína, Májková Júlia, Kubalová Kristína, Madárová Elizabeth, Švábiková Nina, Morháčová Miriam, Šandorová Dominika
Starší žiaci TK ŽILINA
I. trieda, 5. miesto v regióne
Kucharčík Tomáš, Čierny Michal, Gira Adam, Šupica Jozef, Žikla Kristián, Tabačiar Samuel, Frátrik Adam, Pleško Richard, Kmetík Jozef, Kondrlík Daniel
Mladšie žiačky TK ŽILINA A
4. miesto na Majstrovstvách Slovenska družstiev, 2. miesto v regióne
Kucbelová Kristína, Zimenová Sára, Chabadová Timea, Májková Júlia, Kubalová Kristína, Madarová Elizabeth, Švábiková Nina, Morháčová Miriam, Šandorová Dominika, Čajková Paulína, Hanuliaková Dominika, Reynolds Natalia
Mladšie žiačky TK ŽILINA B
II. trieda A, 3. miesto v regióne
Madarová Elizabeth, Švábiková Nina, Morháčová Miriam, Šandorová Dominika, Čerňanová Jela, Čajková Paulína, Reynolds Natalia, Hanuliaková Dominika
Mladší žiaci TK ŽILINA
I. trieda, 4. miesto
Žikla Kristián, Šupica Jozef, Herman RIchard, Tabačiar Samuel, Frátrik Adam, Pleško Richard, Kmetík Jozef, Kondrlík Daniel
Deti do 10 zmiešané družstvá A
Deti A, 1. miesto v regióne
Petraško Matúš, Zimenová Lujza, Kostolný Sebastián, Reynolds Filip, Paluga Richard, Novotná Simona, Uherčik Peter
Deti do 10 zmiešané družstvá B
Deti A, 2. miesto v regióne
Uherčíková Alena, Seduchová Nina, Mikuličková Rebeka, Čaplovičová Nina, Capandová Alexandra, Kubena Michal, Jadlovský Jakub, Šmáriková Lilien, Poláková Alžbeta
Deti do 10 dievčatá
Deti C, 2. miesto v regióne
Novotná Simona, Šmáriková Lilien, Valková Ella, Ružičková Simona, Capandová Alexandra, Janovcová Lujza, Křížová Nikol, Kadlecová Ema, Kubalová Lilien, Majbíková Sára, Čellarová Lucia, Kysucká Martina
Deti do 10 chlapci
Deti B, 2. miesto
Paluga Richard, Jadlovský Jakub, Uherčik Peter, Medvecký Adam, Šlachta Alex, Buczacki Andrej, Kubena Michal, Ďuračik Kristián, Vilček Filip
Deti do 8 zmiešané družstvá A
Deti C, 1. miesto v regióne
Čaplovičová Nina, Paluga Richards, Kubalová Lilien, Klieštiková Petra, Fehér Lukáš, Jacura Filip, Orlovský Karol
Deti do 8 zmiešané družstvá B
Deti D, 2. miesto v regióne
Koščová Sofia, Šustek Michal, Ružičková Sofia, Holienková Amia, Orlovský Karol, Podhradská Nela
Fed Cup Dievčatá do 10 rokov
TK Žilina "A"
Zimenová Lujza, Uherčiková Alenka, Křížová Nikol, Klieštiková Petra
Fed Cup Dievčatá do 10 rokov
TK Žilina "B"
Seduchová Nina, Mikuličková Rebeka, Ružičková Simona
Fed Cup Dievčatá do 10 rokov
TK Žilina "C"
Čaplovičová Nina, Capandová Alexandra, Poláková Alžbeta
Fed Cup Dievčatá do 10 rokov
TK Žilina "D"
Šmáriková Lilien, Novotná Simona, Valková Ella
Fed Cup Dievčatá do 10 rokov
TK Žilina "E"
Kubalová Lilien, Koščová Sofia, Kysucká Martina
Davis Cup chlapci do 10 rokov
TK Žilina "A"
Kostolný Sebastián, Reynolds Filip, Vilček Filip, Šustek Michal
Davis Cup chlapci do 10 rokov
TK Žilina "B"
Paluga Richard, Jadlovský Jakub, Medvecký Adam
Davis Cup chlapci do 10 rokov
TK Žilina "C"
Uherčik Peter, Šlachta Alex, Kubena Michal
DRUŽSTVÁ 2018
Ženy
8. miesto slovenská extraliga
Mendesová Pernilla, Šenkárová Adriána, Čísovská Romana, Kőberlingová Veronika, Kužmová Katarína, Duhl Laura, Chudejová Mia, Vojčináková Ingrid, Zelinová Tereza, Seduchová Natália, Barčíková Alexandra, Veverková Alžbeta
Muži A
6. miesto I.liga
Sikora Adrián, Janúch Róbert, Mihal Martin, Bača Peter, Verčík Ivo, Vidovenec Tomáš, Ševčík Matúš, Bača Michal, Kališ Branislav, Filípek Dominik, Macek Michal, Malovík Boris
Muži B
7. miesto v Stredoslovenskom kraji III. trieda
Uherčík Peter, Sipták Andrej, Šutý Mário, Muráň Maroš, Trúchlik Slavomír, Petráš Jakub, Franek Patrik, Filípek Dominik, Kompiš Tomáš, Ondruš Tomáš
Dorastenky A
7. miesto Majstrovstvá Slovenska
Hláčiková Daniela, Chudejová Mia, Maliňák Lucia, Slabá Natália, Zelinová Tereza, Barčíková Alexandra, Filipková Emma, Portašíková Sofia, Surovčíková Nina
Dorastenky B
3. miesto v Stredoslovenskom regióne I.trieda
Dudová Sára, Belásová Laura, Vancelová Zuzana, Garguláková Barbora, Bajáková Petra, Svitková Sofia, Bašťovanská Natália, Pavelková Lucia, Šumpíková Iva, Miháliková Lea Mária
Dorastenci A
3. miesto v Stredoslovenskom regióne I. trieda
Verčik Ivo, Palider Martin, Filípek Dominik, Ondruš Tomáš, Kompiš Tomáš, Dubeň Matúš, Štilla Daniel, Kompiš Andrej, Mucha Richard, Kličimunka Lukáš, Moravčík Erik, Kucharčík Tomáš
Dorastenci B
3. miesto v Stredosloslovenskom regióne II. trieda
Dubeň Matúš, Štilla Daniel, Kompiš Andrej, Mucha Richard, Kličimunka Lukáš, Moravčík Erik, Kucharčík Tomáš, Fehér Martin, Ďurčanský Marek, Trnovský Dominik
Staršie žiačky A
2. miesto Majstrovstvá Slovenska
Šašková Karolína, Barčíková Alexandra, Filipková Emma, Vancelová Zuzana, Garguláková Barbora, Šašková Barbora, Miháliková Lea Mária
Staršie žiačky B
3.miesto v Stredoslovenskom kraji I.trieda
Svitková Sofia, Krajmer Karolína, Maníková Ema, Surovčíková Nina, Ftorková Ella, Zimenová Sára, Portašíková Sofia, Šumpíková
Starší žiaci A
6. miesto Majstrovstvá Slovenska
Papuščák ŠImon, Dubeň Matúš, Kompiš Andrej, Mucha Richard, Štilla Daniel, Mucha Martin, Kličimunka Lukáš, Moravčík Erik, Kucharčík Tomáš, Čierny Michal, Gira Adam, Šupica Jozef
Starší žiaci B
2.miesto v Stredoslovenskom kraji II. trieda
Kličimunka Lukáš, Moravčík Erik, Kucharčík Tomáš, Fehér Martin, Čierny Michal, Gira Adam, Šupica Jozef, Kmetík Jozef, Kondrlík Daniel
Mladšie žiačky
4. miesto Majstrovstvá Slovenska
Surovčíková Nina, Maníková Ema, Ftorková Ella, Zimenová Sára, Portašíková Sofia, Kucbelová Kristína
Mladší žiaci
5. miesto v Stredoslovenskom kraji I. trieda
Čierny Michal, Gira Adam, Šupica Jozef, Kmetík Jozef, Kondrlík Daniel
Deti do 10 zmiešané družstvá A
1. miesto v Stredoslovenskom kraji I. trieda
Petraško Matúš, Zimenová Lujza, Švábiková Nina, Madárová Elizabeth, Kostolný Sebastián, Tabačiar Samuel, Čaplovičová Nina, Stranianková Lívia
Deti do 10 zmiešané družstvá B
2. miesto v Stredoslovenskom kraji I. trieda
Žikla Kristián, Májková Júlia, Seduchová Nina, Uherčíková Alena, Jadlovský Jakub, Mikuličková Rebeka, Reynolds Filip Lucas, Paluga Richard
Deti do 10 dievčatá
3. miesto v Stredoslovenskom kraji II. trieda
Čaplovičová Nina, Mikuličková Rebeka, Morháčová Miriam, Stranianková Lívia, Čajková Paulína, Novotková Laura, Stopková Klára, Šmáriková Lilien, Čellarová Lucia, Šandorová Dominika, Šubjaková Anna, Křížová Nikol
Deti do 10 chlapci
I. miesto v Stredoslovenskom kraji II. trieda
Petraško Matúš, Žikla Kristián, Kostolný Sebastián, Tabačiar Samuel, Jadlovský Jakub, Pleško Richard, Reynolds Filip Lucas, Frátrik Adam, Paluga Richard, Uherčík Peter, Medvecký Adam, Buczacki Andrej
Detský Fed cup do 10 rokov
6. miesto celoštátne kolo
Zimenová Lujza,Madarová Elizabeth, Májková Júlia, Švábiková Nina, Seduchová Nina , Uherčíková Alena
Detský Davis cup do 10 rokov
10. miesto celoštátne kolo
Žikla Kristián, Kostolný Sebastián, Tabačiar Samuel, Pleško Richard, Filip Reynolds, Frátrik Adam
Detský Fed cup do 8 rokov
2. miesto regionálne kolo
Šmáriková Lilien, Čaplovičová Nina, Kubalová Lilien
Detský Davis cup do 8 rokov
2. miesto regionálne kolo
Jadlovský Jakub, Reynolds Filip, Paluga Richard
TK Žilina © 2017